Teknotomy Dosya

İş ve İşletmeniz İçin Tamamen Yerli ve Güvenli Kurumsal E-Posta

Kurumsal e-posta, sadece işletmeniz için özel olarak kullanılan bir e-posta adresidir. Örneğin adinizsoyadiniz@sirketadiniz.com, bir kurumsal e-posta’dır ve şirketinizin alan adını içerir. Şirketteki tüm personelin e-posta adresleri genellikle aynı şekilde biçimlendirilir. Kurumsal bir e-posta göndermeden önce profesyonel bir web sitesi oluşturmanız, bir alan adı kaydetmeniz ve e-posta adresinizi doğru bir şekilde ayarlamanız gerekir. Böyle bir e-posta adresine sahip olmak, marka kimliğinizi oluşturmanıza ve güvenilirliğinizi artırmanıza yardımcı olur.

Kurumsal E-posta
Kurumsal E-posta için Uzman Posta

Neden Kurumsal Bir E-posta Adresine İhtiyacınız Vardır?

Kurumsal bir e-posta adresine sahip olmanın birincil nedeni, müşterilerinizin sizi tanımasına yardımcı olmak olsa da, listeye eklenebilecek başka pek çok avantaj vardır. Kurumsal bir e-posta adresi size aşağıdaki konularda da yardımcı olur:

1. Profesyonel görünmenizi sağlar

Markanızla eşleşen bir e-posta adresine sahip olmak, işiniz konusunda ciddi ve profesyonel olduğunuzu gösterir. İşletmeniz müşterileriniz tarafından ciddiye alınır.

2. Müşterilerinizin size olan güvenini artırır

Siz veya çalışanlarınız işletmenizin adını içeren bir adresle e-posta gönderdiğinizde, müşterileriniz e-posta’nın gerçek bir kaynaktan geldiğinden emin olur. Bu şekilde müşteriler, içeriğinizi açmadan önce bile sizi tanır.

3. Markanızı tanıtmanıza yardımcı olur

E-posta adresinizde işletmenizin adı varken, gönderdiğiniz her e-posta ile markanızı tanıtırsınız.

Uzman Posta
Uzman Posta ile Kurumsal E-posta İhtiyacınızı Karşılayın

4. Tutarlı olmanızı sağlar

Alan adınızla bireysel ve grup e-posta adresleri oluşturduğunuzda, giden her e-posta’nın standart bir biçime sahip olması, tutarlı olmanızı sağlar.

5. Spam olarak işaretlenmezsiniz

Bir e-posta gönderdiğinizde, müşteriler, sizi marka adınızla göreceği için sizi spam olarak işaretleme olasılıkları daha düşüktür. Ücretsiz e-posta hesapları kullanırsanız, spam olarak işaretlenme olasılığınız artar.

Kurumsal Bir E-posta Adresine Nasıl Sahip Olurum?

Kurumsal bir e-posta adresine sahip olmanız için öncelikle güvenilir bir e-posta servis sağlayıcısı seçmeniz gerekir. E-posta servis sağlayıcısı seçerken nelere dikkat etmeliyim, diye soruyor olabilirsiniz. Bir e-posta servis sağlayıcısı seçerken göz önünde bulundurulması gereken birden çok faktör vardır. Bu faktörlerden en önemlisi ise, güvenliktir. Güvenlik sizin için önemliyse, Uzman Posta gibi profesyonel bir e-posta hizmetiyle verilerinizi daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Uzman Posta
Yerli ve Güvenli Kurumsal E-posta

Ülkemizdeki ilk yerli e-posta servisi unvanını alan Uzman Posta, tüm altyapısını Türkiye’de barındırır, ücretsiz e-posta servislerinin aksine gizlilik ve güvenliğe fazlasıyla önem verir. Uzman Posta, ücretli veya ücretsiz tüm e-posta servis sağlayıcılarından, Türkiye’nin ilk yerel bulut e-posta sağlayıcısı olması yönüyle de ayrılır. Altyapısını Türkiye’de barındırarak güncel mevzuatlara uygun olan Uzman Posta, tamamıyla yerli bir Türk şirketidir. Uzman Posta kullanıcı verilerinin Türkiye’de kalması için yüksek düzeyde güvenlik ve güçlü teknolojik altyapı sağlar. Bu sayede tüm verileriniz ülkemizde kalır.

Uzman Posta Kurumsal E-posta Özellikleri Nelerdir?

Yerli ve güvenli bir e-posta servisi olan Uzman Posta, işletmenize birçok avantaj sağlar. Şimdi adım adım bu avantajları inceleyelim:

1. Kesintisiz Geçiş

Diyelim ki e-posta servis sağlayıcınızı değiştirmek istediniz. Tahmin edeceğiniz gibi kurumsal hayatın en önemli iletişim aracı olan e-posta, çok kısa kesintileri bile kaldırmaz. Fakat korkmanıza gerek yok! Eğer kurumsal e-posta servis sağlayıcınızı değiştirmek istiyorsanız, Uzman Posta deneyimli ekibiyle, size veri kaybı ve kesinti yaşatmadan en kısa sürede transferinizi sağlar.

2. Yüksek Hızda Kesintisiz Servis

Kurumsal hayatta müşterilerinizle anlık iletişim kesintisi yaşamanız bile problemlere neden olur. Tüm bu problemleri yaşamamanız için Uzman Posta %100 süreklilikte servis verir ve bunu en yüksek performans ile yapar.

Kurumsal Mail
Kurumsal Mailin Adresi: Uzman Posta

3. Gizlilik

Bir e-posta servis sağlayıcısı seçerken güvenlik kadar gizlilikte çok önemlidir. Bu yüzden Uzman Posta, müşteri bilgileri konusunda oldukça hassastır.

4. Destek Ekibi

E-posta hesabınızla alakalı herhangi bir sorun yaşadığınızda, Uzman Posta destek ekibi, her türlü probleminizi en kısa sürede çözmek için yanınızdadır.

5. Güvenlik

Kurumsal bir e-posta servisi seçerken göz önüne almanız gereken en önemli faktörlerden biri, güvenliğinizin garanti altında olup olmayacağıdır. Güvenliğinizi şirketin odak noktası haline getiren Uzman Posta; gelişmiş anti-spam servisi, two factor – çoklu doğrulama ve akıllı tespit yöntemleri vb. özellikleriyle, güvenliğiniz için gerekli tüm önlemleri alır.

6. Premium E-posta Özellikleri

Uzman Posta’da şimdiye kadar saydığımız özelliklerden çok daha fazlası vardır. Uzman Posta kullanıcılarına; Esnek Kota, Gelişmiş Karantina, Yedekli MX Yapısı, Two Factor – Çoklu Doğrulama, E-posta Arşivleme, E-mail Politikalarınızı Belirleyebilme, Yetkilendirilmiş Admin, Kolay ve Türkçe Arayüz, Silinmiş E-posta Kurtarıcı, E-posta Trafiği Raporlama, Gelen ve Giden E-mail Kopyalama gibi gelişmiş e-posta özellikleri de sunar.

7. Maliyet

Uzman Posta, ücretsiz e-posta servis sağlayıcılarının aksine size ihtiyacınız olan tüm premium özellikleri çok uygun maliyetlerle sunar. Üstelik Uzman Posta’yı, 45 gün boyunca ücretsiz olarak deneyimleyebilirsiniz.

Uzman Posta
Uzman Posta

Siz de tüm altyapısı Türkiye’de olan güvenilir bir e-posta servis sağlayıcı ile çalışmak isterseniz, Uzman Posta web sitesine gelerek ‘45 Gün Ücretsiz Dene’ seçeneğine tıklayabilir ve tam 45 gün boyunca Uzman Posta’nın kurumsal e-posta hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu