Güncel

Yerli Oyun Joust Run Appstore’da En Çok İndirilenler Listesinde

Günümüzde en popüler oyun türü kesinlikle hypercasual oyunlardır. Dünyadaki bir çok oyun geliştiricisi bu oyunları üreterek kısa zamanda güzel kazançlar elde etti. Tabi durum böyle olunca bu sektördeki rekabet de oldukça kızıştı. Bugün ise ülkemiz adına güzel bir gelişme yaşandı. CatPath ekibinin oluşturduğu yerli oyun Joust Run Appstore’da en çok indirilenler listesine girdi.

Yerli Oyun Joust Run Appstore En Çok İndirilenler Listesinde
Yerli Oyun Joust Run Appstore En Çok İndirilenler Listesinde

Yerli Oyun Joust Run Bir Çok Rakibini Geçmeyi Başardı

Rollic Games’i 168 milyon dolara satın alan Zynga Inc tarafından Appstore’da yayınlanan Joust Run engelleri aşarak düşmanları alt ettiğiniz bir oyundur. Appstore’da derecelendirme puanı oldukça yüksek olan oyun şu an için Playstore’da başarı sağlamış değil fakat yakın zamanda Playstore’da da başarı sağlaması bekleniyor.

Joust Run geliştirici takımın içerisinde bulunduğu oFON programının başarı sağlamış ilk oyunu olmayı başardı. oFON programı hypercasual oyun sektörüne girmek isteyen herkese hem maddi hem manevi destek veren bir oluşumdur.

Önemli bir başarı elde eden Joust Run’ın geliştiricisi olan CatPath yaptığı açıklamada “Ortaya bir şeyler koymuş olmak için değil, başarı getirebilecek ürünler üretmek için çalışmanın gerekliliğini anladık.” ifadelerini kullandı.

Bu tür haberleri ve daha fazlasını Teknotomy’nin güncel kategorisinde bulabilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu