Güncel

Yıllardır Beklenen Özellik Spotify’e Geliyor

Oldukça büyük kütüphanesi, çeşit çeşit müzik keşif aracı ve kullanıcılara sunduğu ücretsiz kullanım olanağı sayesinde dünyanın en popüler müzik dinleme ve podcast oluşturma sitesi olan Spotify, yeni ve eşsiz özellikler için çalışmaya devam ediyor. Spotify’ın çıkarmayı düşündüğü son yenilik ise yerel müzik çalma özelliği. Bu özellik ile birlikte kullanıcılar telefona indirdikleri müzikleri Spotify’den çalabilecekler.

Yıllardır Beklenen Özellik Spotify'e Geliyor
Yıllardır Beklenen Özellik Spotify’e Geliyor

Spotify’ın böyle bir özellik konusunda çalıştığı iddiası uzman mühendis Jane Manchun Wong’un resmi Twitter hesabından paylaştığı bir ekran görüntüsü ile çıktı. Paylaşılan ekran görüntüsünde Spotify’ın yerel olarak saklanan sesleri android kitaplığına eklemesine izin veren bir özellik bulunuyor.

Yeni Özellik Ne Zaman Gelecek Henüz Belli Değil

Yıllardır Beklenen Özellik Spotify'e Geliyor
Yıllardır Beklenen Özellik Spotify’e Geliyor

Kullanıcıların hizmetine sunulacağı söylenen özellik gerçektende erişime açılırsa kullanıcılar Spotify ayarlarına gidip “Cihaz dosyalarını göster” seçeneğinin seçerek telefonunda bulunan bütün ses dosylarını görüntüleyebilecek.

Fakat bu özelliğin ne zaman kullanıcılar ile buluşacağı kesin olarak bilinmiyor. Fakat sektör hakkında bilgisi olan insanlar yeni güncellemenin bir kaç ay içerisinde kullanıcılar ile buluşacağını söylüyorlar.

Konu hakkında yaşanan yeni gelişmelerden anında haberdar olmak için Teknotomy güncel adresine bakabilirsiniz.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu