Influencerlar

Youtube Bilal Göregen’in Videosunu Paylaştı

Bilal Göregen Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında dikkatleri üzerine çekmişti. Daha sonra darbuka şovunu her yerde devam ettirmeye başladı. Youtube hesabı açan Göregen, videolarını burada paylaşmaya başladı.

Bilal Göregen Resmi Youtube Hesabında Paylaşıldı
Bilal Göregen Resmi Youtube Hesabında Paylaşıldı

Ülkemizde çok sevilen Göregen, insanların ilgisinden memnun kalıyor. Önünüze ne engeller çıkarsa çıksın her zaman peşinden koşmaya devam edin mottosuyla yola çıkan Göregen, popülaritesini gün geçtikçe artırıyor.

Göregen pes etmeyen yapısıyla çok sevilmişti, görme engeli olan sanatçı içindeki enerjiyle tüm insanlığa ümit veriyor.

Bilal Göregen’in Videosu Futbol Sahasın da Çalındı

Portekiz liginde gol sevincinden sonra Bilal Göregen’in ritim tutuğu ve söylediği videonun sesi futbol sahasında yankılandı.

Darbukasıyla sevenlerinin istediği şarkıları hem söylemeye hem de darbukasıyla ritim tutturan Göregen, video çekmeyi ve insanların istedikleri şarkıyı çalabilmenin hazzını yaşıyor.

Göregen dünyanın her yerinden sevenleri bulunuyor. Fransa’da, Bangladeş’de, Kanada’da izleyenleri ve sevenleri bulunuyor.

Bilal Göregen Farklı Ülkelerde de Seviliyor
Bilal Göregen Farklı Ülkelerde de Seviliyor

Göregen daha önce çok acı yaşadığını, insanların kırıcı yorumlarını duyduğunu onunla dalga geçtikleri zaman çok üzüldüğünü anlatıyor. Şimdi ise onunla dalga geçen herkesin onun yanında yer almak istediğini belirtiyor.

Göregen’in resmi Youtube hesabında 1 milyon abonesi bulunuyor. Şimdiye kadar 256 video paylaştı. Neredeyse her videosu 1 milyon izlenme alıyor. ”İnsanlar videolarımı izledikçe, yaptıklarımı yorumu okuyamasam da o güzel enerjilerini hissediyorum. Bu durumumdan yararlanmaya çalışanlar, dalga geçmeye çalışan insanlar olsa da ben çektiğim videolardan mutluyum ve mutlu olmaya devam edeceğim” ifadelerini kullanıyor.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu