Güncel

Zack Snyder’s Justice League’de Jared Leto’dan Yeni Joker

Bu yılın heyecanla beklenen yapımlarından Zack Snyder’s Justice League‘in geçtiğimiz hafta Jared Leto’nun Joker olarak göründüğü yeni bir fragmanı yayınlandı. 2017 yılında vizyona giren ve izleyiciler için hayal kırıklığı olan Justice League’de Joker karakteri yer almamasına rağmen yeniden kurgulanıp sunulacak bu versiyonda bulunuyor. Suicide Squad filmindeki Jared Leto’nun canlandırdığı DC Sinematik Evreni’nin sevilen kötü adamı oldukça eleştirilmişti.

joker jared leto Zack Snyder’s Justice League
Yeni Justice League İçin Jared Leto’nun Canlandıracağı Joker, DC Evrenine Yakışan Şekilde Daha Karanlık

Pek çok hayran ve eleştirmen 2017 yapımı Justice League’in beklenen başarıyı sağlayamamasını proje devam ederken filmin yönetmeni Zack Snyder’in ayrılmasına bağlamıştı. O zamanlar yeni bir versiyon için sosyal medya platformlarında kampanyalar başlatılmıştı. Şimdi ise Zack Snyder ipleri eline alarak hayranları memnun edecek bir Zack Snyder’s Justice League yapımına hazırlanıyor. Birçok kez hayal kırıklığına uğratan DC filmlerine rağmen hayranlar beklentileri ve heyecanları oldukça yüksek bir şekilde bekliyor.

Jared Leto’nun Yeni Joker’i Daha Sade ve Daha Karanlık

70 milyon dolarlık ek bütçe ile yeni kurgulamalar ve ek sahne çekimleri yapan yönetmen Zack Snyder, film hakkında düşündüğü en önemli ögenin Joker olduğunu söyledi. Şüphesiz hayranlar da en çok Jared Leto’nun yeni Joker’ini merak ediyor. Yayınlanan fragmanda bu çılgın kötünün biraz uzun saçlı ve daha karanlık, sade bir imaja sahip olduğu görülüyor.

Zack Snyder’s Justice League

Zack Snyder’s Justice League için Leto’nun yanı sıra Joe Manganiello, Ray Fisher, Ben Affleck ve Henry Cavill gibi yıldız oyuncularla da ek çekimler yapıldı. Başlarda dört bölümlük mini dizi şeklinde yayınlanması düşünülen yapımın daha sonra dört saatlik uzun bir film olarak yayınlanması kararlaştırıldı. Zack Snyder’s Justice League 18 Mart tarihinde HBO Max’te izleyicileriyle buluşacak.

Kaynak
Justice League'den Yeni Bir Jared Leto'lu Joker Görseli!

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu