Güncel

Zoom Uygulamasına Türkçe Destek Geliyor

Pandemi dönemi nedeniyle kullanıcıların görüntülü görüşme yaptığı uygulamalarda üst sıralarda yer alan Zoom bundan sonra Türkçe destek verecek.

Zoom
Zoom

Zoom Türkçe Destek Hizmet Saatleri

Türkiye’nin temsilcisi Etgi Grup tarafından yapılan açıklamalara göre Zoom’un Türkçe destek hizmetinden artık 7 gün 24 saat hizmet alınabilecek. Bu hizmetle beraber Zoom kullanıcıları Türkiye’de daha iyi bir hizmet almış olacak. 

Etgi Grup Genel Müdürü Bilgin Yazar konu hakkında açıklamalarda bulundu. Konuşmasına Zoom’un bundan sonra ülkemizde de yurt dışı ile aynı fiyattan sunulacağını, artık Türkçe olarak destek alabileceklerini söyleyerek başlayan Bilgin Yazar, bilinirliğinin Covid-19 sürecinde çok daha fazla yükseldiğini, Zoom’un tam entegre video iletişim sistemi haline geldiğini, kullanıcılara benzersiz özellikler sunulacağını ifade etti.

Zoom servisinde rastgele bir sorunla karşılaşan ya da kurumsal olarak çözüm talebinde bulunan kullanıcılar artık Etti Grup ile iletişime geçerek sorunlarını çözüme kavuşturabilecek. Tüketicilere uygulama ile alakalı her konuda bilgi vereceklerini de ekleyen Yazar, bu sayede ülkemizde verilen hizmetin kalitesinin artacak dedi. Bu hamleyle beraber ülkemizde de kullanıcılarına çok daha iyi hizmet verebilmek adına önemli bir adım atmış gibi görünüyor. 

Daha fazla güncel haber için Teknotomy Güncel sayfasını takip edin.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu