Güncel

Sweetmate Uygulaması İle Hayvan Sahipleri Tanışıyor

Sweetmate uygulaması ile hayvan sahipleri tanışıyor. Covid-19 minik dostlarımızı da etkiledi. İnsanlar gibi evcil hayvanlarda artık daha az dışarı çıkıyor ve dostlarını pek fazla göremiyor. Ancak bu uygulama sayesinde hayvanlar yeni dostlar edinebiliyor. Ayrıca uygulama hayvan sahiplerine birçok konuda yardımcı olmak istiyor.

Sweetmate Uygulaması
Minik Dostlarımıza Yardımcı Olmak için Tasarlanan Uyguluma

Sweetmate Uygulaması Nedir?

Sweetmate uygulaması minik dostlarınızın yeni dostlar edinebileceği, sağlık sorunları ile ilgili bilgiler alabileceğiniz ve diğer hayvan sahipleri ile tanışabileceğiniz bir uygulamadır.

Uygulamaya içerik olarak minik dostlarınızın fotoğraflarını, videolarını çekip atabiliyorsunuz. Ayrıca uygulamada görüntülü ve sesli aramada yapabiliyorsunuz. Ayrıca eğer başka bir hayvan sahibi ile dostluk kurmayı başarırsanız, yeni dostunuza konum bile atabiliyorsunuz.

Uygulamaya giriş yaptığınız zaman üye olmanız gerekiyor. Üye olurken ek olarak minik dostunuzla ilgili bilgileri de yazmanız gerekiyor. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra uygulamanın tüm özelliklerini ücretsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

Sweetmate Uygulaması İle Hayvan Sahipleri Buluşuyor
Sweetmate Uygulaması İle Hayvan Sahipleri Buluşuyor

Türk geliştiriciler uygulamanın beğenilmesi halinde farklı özellikler ile uygulamayı güncellemeyi düşünüyor. Bu güncellemelerin ilkinin çip ile kontrol sağlama olacağını açıkladılar. Bu özellik için minik dostlarınızın tasmasına çip yerleştiriliyor. Uygulamada çip takılan minik dostunuz kaybolduğu zaman uygulama üzerinden nerede olduğunu görebiliyorsunuz.

Bu özellik ile kaybolan hayvan sayısının azaltılması planlanıyor. Ayrıca hayvanınız kaybolduysa ve bulmak istiyorsanız Gören Duyan uygulamasını öneriyoruz. İzmir depreminde minik dostlarını kaybeden insanlar bu uygulama sayesinde minik dostlarını bulmayı başardı.

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu