fbpx
Güncel

Amazon A101 ile Çalışıyor

Amazon dünyanın en büyük e-ticaret sitesi ve hem kurucusu hem de yöneticisi olan Jeff Bezos’da dünyanın en zengin insanı. Amazon kullanıcılarına kolaylık sağlamak için bir çok yeni proje hazırlıyor. Ülkemizde yayın hayatına giren Amazon Prime Video’nun kampanyalarına bakarak da bunu görebiliyorsunuz.

Ülkemizde bir çok zincir mağazası olan A101 ile Amazon sessiz sedasız bir anlaşma imzaladı. Amazon henüz bir açıklama yapmasa da bu anlaşmayı sipariş verirken görebiliyorsunuz.

Amazon A101 ile Çalışıyor
Amazon A101 ile Çalışıyor

Amazon Hup Counter’i e-ticaret sitesinde alışveriş yapanlar biliyor. Bilmeyenler için Amozon Hup Counter teslimat noktası anlamına geliyor. İnternet üzerinden alışverişlerin arttığı bu dönemde yoğunluktan dolayı sipariş edilen ürün zamanında gelmiyor.

Amazon A101 Hangi Konuda Anlaşma Yaptılar

Covid-19 virüsünden dolayı internet üzerinden sipariş vermenin cazibesi arttı ve her gün dünyanın her yerinde milyonlarca alışveriş yapılıyor. Teslimat hizmeti hem şirketleri hem de kullanıcıların en büyük problemi olmaya devam ediyor.

Amazon’da kullanıcılarını düşünerek Türkiye’de yeni bir anlaşma yaptı. A101 mağazaları amazon.com.tr’de Amazon Hup Conter yerlerinden biri oldu. Anlaşmaya göre Amazon Türkiye’deki kullanıcılarına kolaylık olması açısından A101’i teslimat noktası olarak belirledi.

Amazon A101 Hangi Konuda Anlaşma Yaptılar
Amazon A101 Hangi Konuda Anlaşma Yaptılar

Sipariş veren Amazon kullanıcıları artık sipariş verdikten sonra evlerinde beklemek yerine A101’e gelen ürünlerini kolayca gidip alabiliyor. Amazon, neredeyse Türkiye’nin her sokağında şubesi olan A101 ile anlaşarak kullanıcılarına büyük kolaylık sağladı.

Anlaşmanın fark edilmesiyle birlikte sosyal medya da ilgi görmeye başladı. Sizce yapılan anlaşma kullanıcıların sıkıntılarını çözmeye yetecek mi?

Muhammet Ali Bademkıran

Küçüklüğünden beri film, oyun ve futbola ilgisi olan Muhammet Bademkıran, bu konulara ilgisi olan kişiler ile sohbet ediyormuş gibi yazılar yazmayı seviyor. Muhammet Bademkıran, okuyuculara zevk veren ve bir daha okuma isteği uyandıran yazılar yazma konusunda isteği ve çalışmaları ile birlikte Teknotomy sitesinde yazarlık yapıyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Bunu da Gör
Kapalı
Başa dön tuşu

Tek Tık Haber Platformu

Teknotomy Haber Bültenine Üye Olmak İstermisiniz?