VALORANT

Yeni Ajan Astra’da Büyük Bir Hata Bulundu

Geçtiğimiz günlerde tanıtım videosu yayınlanan Valorant’ın 15. ajanı Astra kontrol uzmanı kısmında yer alıyor. Riot’un daha çıkmadan reklamını yaptığı Astra’nın yetenek seti ve mekanizmaları ise oldukça güçlü. Ajana erken erişim sağlayabilen yayıncılar ajanın çok güçlü olduğunu dile getirdi.

Riot yetkilileri ise daha şimdiden Astra’yı daha dengeli hale getirmek için çalıştıklarını açıkladı. Fakat yeni ajanın bütün oyunculara erişilebilir hale gelmesi ile birlikte sadece dengeleme değişikliklerinin yeterli olmayacağı anlaşıldı. Zira yeni ajan Astra’da büyük bir hata bulundu. Bu hata Astra’ın ultisi (x) kullanıldığı zaman oluyor.

Yeni Ajan Astra'da Büyük Bir Hata Bulundu
Yeni Ajan Astra’da Büyük Bir Hata Bulundu

Söz konusu hatada Astra ultisi kullandığı zaman havada kalıyor ve tekrar normal oyuna dönemiyor. Yani yetenekleri kullanım dışı kalıyor. Tabi bu durum 5 kişi oynanan bir oyun için çok büyük bir sıkıntı. Çünkü Astra ultisi gereği ulti kullanıldığında son derece savunmasız kalıyor ve kolayca öldürülebiliyor.

Söz konusu hata ile alakalı kesin bir bilgi yok .Buna ek olarak Riot’da herhangi bir açıklama yapmadı. Fakat Riot gibi büyük bir şirketin böyle bir hatayı kısa sürede düzelteceği kesin.

Berkay Yıldız

Bilgisayar mühendisliği 1.sınıf öğrencisidir. Teknolojiye ilgi duyuyor ve insanları bu konuda bilgilendirmeyi seviyor.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu