Oyun

Mars Horizon Çıkış Tarihi Kesinleşti

Mars Horizon’ın çıkış tarihi duyuruldu. Oyun, 17 Kasım tarihinde bekleyenleriyle buluşacak. Oyunun yayınlanmış olan fragman, Kızıl Gezegen’de başlayacak olan macera içim yapılması gereken hazırlıklarla ilgili detayları içeriyor.

Mars Horizon Çıkış Tarihi 17 Kasım
Mars Horizon Çıkış Tarihi 17 Kasım

Uzay yarışı simülasyonu Marz Horizon’un geçtiğimiz gün yayına giren fragmanı, oyunun 17 Kasım’da tüm platformlara çıkacağını bildirdi. Oyunda her şeyin mümkün olabileceği uzay çağında NASA’ya benzeyen bir uzay ajansı için çalışıyor olacaksınız. Asıl amaç ise verilen görevleri zamanında tamamlayarak Mars yüzeyine ilk astronotu yerleştirmek. Tüm bunları gerçekleştirmek için bilimsel araç gereçleri, parayı ve halkın bize olan desteğini de idareli bir şekilde kullanmak gerekiyor.

Oyun, Kerbal Space Program ile ufak tekef noktalarda benzerliklere sahip. Fakat belirtmek gerekirse Kerbal Space’in gerçekçi yörünge fiziğine sahip bir oyun olması ve Horizon’un daha çok mini oyunlar kategorisine girmesi aradaki farkı belirliyor. Ek olarak oyun Mars Horizon, Kerbal Space kadar kafa yorucu oyun olmadığı için daha eğlenceli bir deneyim veriyor.

Mars Horizon Çıkış Tarihi ve Demosu

Oyunun çıkış tarihini beklemek istemezseniz, Steam üzerinde mevcut olan demo versiyonunu indirerek oynayabilirsiniz. Bunun dışında aşağıda YouTube üzerinden yayınlanmış olan oyun içi özelliklerinin tanıtıldığı videoya ulaşabilirsiniz.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu