fbpx
K-Pop

ATEEZ “Immortal Songs”dan İkinci Galibiyetini Aldı

“Yeni Nesil Süperstarların Süper Yıldızı” ATEEZ, Immortal Songs programının solist Rain’e özel bölümünde bir galibiyet daha kazandı. Bu zafer onları şovu iki kez kazanan ilk ve tek dördüncü nesil grup yaptı.

Immortal Songs, Güney Kore’nin akıllara kazanan unutulmaz parçalarını günümüz şarkıcılarının kendi tarzlarında yorumlayarak yarıştıkları bir gösteri programıydı. ATEEZ, Immortal Songs’un bu son bölümünde, solist Rain’in efsanevi bir sahnesini kendi tarzlarında yorumlayarak ikinci tacını kazandı. Bu başarı onları efsanevi şovu iki kez kazanan ilk ve tek dördüncü nesil grup yaptı. Başarılı grubun üyeleri, şarkıcı Rain’in 2004 yapımı “It’s Raining” adlı parçasını seslendirdi.

ISperformanceATEEZ
ATEEZ Şovu İki Kez Kazanan İlk Ve Tek Dördüncü Nesil Grup Oldu

ATEEZ Herkesi Performansıyla Büyüledi

Şovun bu bölümünde karşı karşıya geldiği ünlüler ise, Jo Kwon, Lee Changmin, Jamie, N.Flying’den Yoo Hweseung ve Kim Youngheum gibi diğer ünlü sanatçılardı. Gösteri Sırasında ATEEZ, “Saygıdeğer usta bir sanatçının performansını anlatmak bizim için bir onurdur. Size kendi renklerimizi göstereceğiz.” ifadelerini kullandı. İddialı sözleriyle eşsiz karizmasını sergilemeyi vaat eden grup, bunu fazlasıyla başardı.

Başarılı Grubun Immortal Songs Performansı

Üyeler, tamamen siyah deri kıyafetler giymiş şekilde sahneye çıktı. Gösteri sırasında, müthiş dans performanslarıyla herkesi kendilerine hayran bıraktılar. Dahası, lider Hongjoong bir rap mısrasıyla dikkatleri çekerken, maknae Jongho muazzam ses gücüyle tüm dinleyenleri büyülemeyi başardı. Sahnenin lazer ışınlarıyla dekore edilmiş olması izleyicileri performansa daha da çok çekti. Genç grubun bu başarısı uzun zaman unutulmayacak gibi görünüyor.

Kaynak
ATEEZ Bring Home Their Second Win From "Immortal Songs"

Semanur Karaca

Bilim ve sanata büyük ilgi duyuyor. Sanat, sağlık, bilim ve teknoloji okumaları yapmaktan hoşlanıyor ve öğrendiklerini paylaşmak için Teknotomy'de yazıyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Tek Tık Haber Platformu

Teknotomy Haber Bültenine Üye Olmak İstermisiniz?