fbpx
OyunFPS

Fortnite Yeni Karakteri Belli Oldu

Epic Games geliştirici ekibi sürekli olarak ünlü film, dizi veya süper kahramanların karakterlerini Fortnite oyununa eklemeye devam ediyor. Hal böyle olunca oyun severlerin beklentilerini de oldukça yükseltiyor. Geçtiğimiz günlerde oyuna eklenmiş olan futbol efsanesi Pele’ye eşlik edecek olan bir diğer karakter ise GI Joe’dan Snake Eyes.

Fortnite Snake Eyes Zero Point

Epic Games'in Oyunu Olan Fortnite'a Yeni Gelecek Olan Karakter Belli Oldu
Epic Games’in Oyunu Olan Fortnite’a Yeni Gelecek Olan Karakter Belli Oldu

Epic Games sürekli olarak yapmış olduğu etkinlikler ile birlikte oyuncuları şaşırtmaya devam ediyor. Sarah Connor’dan The Mandalorian’a kadar birden fazla yapılmış olan yapımdan sevilen karakterleri bünyesine entegre eden Epic Games en son olarak ise GI Joe, karakterini oyuna getiriyor. Epic Games ve Hasbro firmasının iş ortaklığının sonucu olarak çıkmış olan karakter hem oyunun içinde hem de fiziksel bir oyuncak olarak kullanıcılar tarafından satın alınabilecek.

Snake Eyes: Zero Point adıyla oyunun içine ekleniyor. 30 Ocak tarihi ile birlikte satın alınabilen karakter görünüşüne ek olarak çeşit çeşit aksesuarlara da yer veriliyor.

Epic Games bir süre önce mobil Fortnite tarafında sürekli olarak sıkıntılarla boğuşmuştu. Birden fazla olaya yol açmış olan bu sorunların bilgisayar tarafında herhangi bir şekilde problem teşkil etmediği görülüyor.

Furkan Köprülü

Oyun oynamayı ve teknoloji hakkında bir şeyler öğrenmeyi seven biri.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Tek Tık Haber Platformu

Teknotomy Haber Bültenine Üye Olmak İstermisiniz?