fbpx
K-Pop

BLACKPINK THE SHOW için Drone Gösterisi Yapıldı

Filipinler’in önde gelen telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Globe, yaklaşan BLACKPINK THE SHOW çevrimiçi konseri için hayranların heyecanlarını daha da artırdı. 29 Ocak Cuma günü şirket, BLACKPINK temalı bir drone gösterisi olan The Opening Act’i sahneledi. Bu gösteri aynı zamanda şirketin Aralık ayında BLACKPINK dörtlüsü ile yaptığı anlaşmaların oluşturduğu ortaklığının bir parçasıdır.

BLACKPINK THE SHOW
Drone’lar ile BLACKPINK

The Opening Act, gökyüzünü Jennie, Jisoo, Rose ve Lisa isimleriyle aydınlatan 100 drone ve Globe’un son kampanyası olan Reinvent Your World’ü konuşlandırdı. Gösteri Filipinler’deki hayranlar tarafından oldukça çok sevilerek paylaşıldı. Ayrıca Twitter’da Globe’un resmi sayfasında da paylaşım yapıldı. Globe’un, Reinvent Your World kampanyası, müşterileri kendi dünyalarını yeniden keşfetme ve kendilerini yıl boyunca heyecan verici yeni olasılıklara açmaları için güçlendirmeyi hedefliyor.

Globe Drone Şov

Globe kampanyası gereği müşterilerine daha fazla birinci sınıf ortaklıklar, güvenilir ve sürekli gelişen bir ağ sunarak 5G, LTE-Gelişmiş Ön Ödemeli Wİ-Fi gibi en son teknolojileri kullanıma sunmayı vaat ediyor. Çağın getirdiği modern zorlukların ortasında, müşteriler BLACKPINK’ten ilham alabilir. Çünkü BLACKPINK yeniden keşfetmenin ne ile ilgili olduğunu somutlaştıran Globe ile kendilerini yeni dijital dünyada gösteren bir K-pop grubudur.

BLACKPINK THE SHOW etkinliği, 31 Ocak 2021 tarihinde 14.00 KST, YouTube üzerinden gerçekleşecek.

Ayşenur Köprülü

Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik öğrencisidir. Gazeteciliğe ve yazı yazmaya olan tutkusu Teknotomy aracılığıyla bilim ve teknoloji alanında birleşiyor. Tutkusunu ve ilgi alanlarını birleştirip hayatının sonraki dönemlerinde daha başarılı olmak istiyor.

İlişkili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Tek Tık Haber Platformu

Teknotomy Haber Bültenine Üye Olmak İstermisiniz?