Fallout 76: Steel Dawn’ın Yeni Fragmanı

Fallout 76‘ ya yakında eklenecek ‘Steel Dawn’ güncellemesini tanıtan yeni bir fragman yayınladı. Güncellemenin Aralık ayında oyunculara sunulması bekleniyor. Bethesda Game Studios şirketi tarafından geliştirilen ve 2018 yılında piyasaya sürülen oyun, ilerideki tarihlerde yeni bir içerik güncellemesi daha alması bekleniyor.

Fallout 76
Fallout 76

Steel Dawn adlı bu yeni güncelleme, oyuna eklenecek altıncı içerik genişletilmesi olacak. Bu güncelleme ile birlikte Brotherhood of Steel’in ana odak noktası olması bekleniyor. Oyunun yeni güncellemesi Steel Dawn, 23 Eki 2020 tarihinde yayınlanan kısa bir fragman ile duyuruldu. Yayınlanan bu videoda güncelleme için “Çok Yakında” dense bile genişleme paketinin Aralık ayında sunulması bekleniyor.

Video süper mutasyona uğramış bir canavar tarafından Wasteland’e doğru kovalanan biri ile başlıyor. Yeni güncellemeye dair fazla detay içermese de . videonun açıklama kısmında yeni güncellemede oyun severleri nelerin beklediğine kısmen de olsa ışık tutuyor. Yeni güncellemede California’dan Appalachia’ya gönderilen Paladin Leila Rahmani ve birlikleri, oyunculara yeni heyecanlar hazırlıyor. Bunun dışında her yeni içerik güncellemesinde olduğu gibi, bu güncellemede de pek çok yeni karakter ve yer olacağı ifade ediliyor..

Oyuncular, fragmanın sonunda gördüğü gibi Brotherhood kalesini bile ziyaret edebiliyorlar. Geliştirici şirket Bethesda, geçen günlerde sürpriz bir kampanya başlatarak oyunu 26 Ekim 2020 tarihine kadar ücretsiz oynanabilir halde oyunculara sunmuştu. Bu kampanya sayesinde önümüzdeki üç gün boyunca Fallout 76 indir işlemi yapıldıktan sonra PlayStation 4, Xbox One ya da bilgisayar platformları üzerinden ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

Fallout 76 Steam platformu üzerinde 27 Ekim’e kadar sürecek kampanya dâhilinde 51,60 TL’den satılıyor.

Fallout 76 Sistem Gereksinimleri

Fallout 76 Steel Down Güncellemesi için Yeni Fragman
Exit mobile version